Obwieszczenie Wójta 28-08-2026Data publikacji, 28-08-2026, redaktor1Autor, redaktor1, 75Ilość wyświetleń, 75 Obwieszczenie Wójta Gminy Stare Pole z dnia 28 sierpnia 2026 r. o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji pn. "Budowa drogi wewnętrznej - działki ewid. nr 7/4, nr 7/15, nr 7/17, nr 7/18 obręb Parwark, gmina Stare Pole"